O nas

 

P.U.H. LUK-KLIM Łukasz Kiedacz to firma, która działa w branży systemów klimatyzacyjnych oraz grzewczych.

 

Firma oferuje usługi w zakresie:

-klimatyzacja

-instalacje elektryczne

-ogrzewanie elektryczne

-piece akumulacyjne

-instalacje przeciwoblodzeniowe

-kurtyny powietrzne

 

P.U.H. LUK-KLIM Łukasz Kiedacz dysponuje wiedzą oraz umiejętnościami pozwalającymi służyć profesjonalnym doradztwem w zakresie doboru najodpowiedniejszych dla potrzeb klienta urządzeń, a w dalszej kolejności montażem i serwisem systemów klimatyzacji oraz grzewczych. Ponadto zapewnia rzetelność i terminowość w realizacji podjętych zobowiązań.

Właściciel firmy zdobywał wiedzę i doświadczenie w branży, pracując przez 9 lat w jednym z czołowych krakowskich przedsiębiorstw zajmujących się klimatyzacją. Czas tam spędzony zaowocował decyzją o podjęciu nowych wyzwań i założeniu własnej działalności.

LUK-KLIM posiada bogate doświadczenie w realizacji zarówno prostych rozwiązań dla domów i mieszkań, jak i również bardziej skomplikowanych systemów dla biur czy obiektów przemysłowych.

Firma, aby sprostać oczekiwaniom klientów, systematycznie bierze udział w szkoleniach w zakresie montażu i serwisu, czego dowodem są certyfikaty autoryzacji wiodących producentów urządzeń klimatyzacyjnych. Są one ponadto gwarancją fachowości i poprawności realizowanych zleceń.